Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Ja täällä samaan hintaan Pleikkarille, vaikka valehtelematta ainakin 6 peliä on kesken.No pakkohan se oli Oblivionin napata Xboxille hintaan 54.99e![]()
Tuli ostettua kuvassa oleva peli ja Xbox 360 hieno etupaneeli.
Onpa pöljä tuo nettisivuosoite tuossa etupaneelissa. :OTuli ostettua kuvassa oleva peli ja etupaneeli lisäksi vaihtotatit ohjaimeen. hieno tuo etupaneeli.
Niin tuo aivan.Indiana Jones and the Great Circle - PS5 [59 € + postit] (Telia) (Normihinta 79, tässä oli -20 koodi käytössä)
No pitihän se tämäkin sitten ostaa vaikka tajusin oston jälkeen että ostohaluja latisti se, että tällä levyllä ei ilmeisesti hirveästi mitään dataa ole, joten olisi voinut odotella lisenssiään yhtä hyvin käytettynäkin. Nyt se kuitenkin meni tilaukseen kun hieman edullisemmin sai alekoodilla, joten ehkä menee myös ihan seuraavaksi pelaukseen kaikkien kehujen ja genrensä (tai ainakin immersive sim vaikutteidensa) vuoksi.
Onpa pöljä tuo nettisivuosoite tuossa etupaneelissa. :O
Osteletko ihan tuurilla näitä vai tiedätkö millaisia pelejä nämä ovat? Itselleni siis ihan tuntemattomia ja pitäisi googletella ja katsella pelikuvaa ennen kuin voisi sanoa onko ostamisen arvoisia.Tottakai siinä käy niin että kun postaa kuvan pelihankinnoista, niin heti seuraavana päivänä saapuu lisää.
Red Art Gamesin kevät alesta tehdyt ostokset. Oli oikein kivan hintaista fyysistä versiota tarjolla.
Nuclear Blaze - 14,99€
Arise: A Simple Story - Definitive Edition - 19,99€
Inked: A Tale of Love - 14,99€
Unto The End - 19,99€
Näytä liitetiedosto 18968
En tietenkään osta tietämättä minkä tyylinen peli on kyseessä. Mutta toki ostan paljon pelejä sillä tavalla tuurilla, että en tiedä tykkäänkö pelistä vai en. Samaan aikaan olen tosi kaikkiruokainen pelien suhteen. Tykkään kokeilla kaikentyyppisiä pelejä ja minulle monesti ne vähän erikoisemmat "seiskan pelit" ovat ihan ykköstason videopelaamista. Ja kun nyt tällaista vähän harvinaisempaa fyysistä julkaisua sai näin kivaan hintaan, niin ostan helposti sellaisia pelejä, jotka vähänkin kiinnostaa.Osteletko ihan tuurilla näitä vai tiedätkö millaisia pelejä nämä ovat? Itselleni siis ihan tuntemattomia ja pitäisi googletella ja katsella pelikuvaa ennen kuin voisi sanoa onko ostamisen arvoisia.