Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Käytät vanhentunutta selainta. Kyseinen selain ei pakosti näytä tätä tai muita sivustoja oikein. Sinun tulisi päivittää selaimesi tai käyttää vaihtoehtoista selainta..
Tuota.. eikös kimppatilauksen ehdottajan pitäisi perinteisesti järjestää maksu yms. kaikki hommelit ;P No, jos saat jossain vaiheessa jonkun höynän lainaamaan luottokorttiaan niin toki tilaan vaikkapa pelin mukana.
Lik-Sangin hintojen lisäksi postikuluja, tulleja, veroja, pankkien palvelumaksuja ym. menee yhteensä 50% tilauksen hinnasta, eli esim. Chronon tilaus maksaisi 45.12.
Pirulauta kun Lik Sang toimittaa seuraavan kerran Afterburner-modattua GBA:ta vasta elokuussa. Täytyi tilata kone ja valohärpätys erikseen, ja modauttaa ne joskus jossain lafkassa.