Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Pepto
Mä oon kuullu villejä huhuja honda monkeystä, Nummelasta ja Unreal-Hawkista.
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Nixppeqq7
Minulta itseltäni löytyy tällainen Suzuki PV 86.
koti.mbnet.fi/hezuks/kuvat/pv2.jpg
Sitten pikkuveljen 92 vuoden PV
koti.mbnet.fi/hezuks/kuvat/pv1.jpg
Vaikka itseltäni löytyy jo ajokortti on tulee näillä mopoilla kesäisin aina jonkun verran ajeltua. Kummatkin on jonkin verran viritettyjä tosin tuo pikkuveljen PV on vähän reilummin viritetty.
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Zos kia cultus
Mitenkä voi jonkun pessu pysyä noin järjettömän siistissä kunnossa??![]()
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan HavoCci
Derbi Senda DRD R. Kuvaa ei löydy..
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan HavoCci
Sain sen suht. halvalla käytettynä, 2300 euroa. Vain n. 60 km ajettu. Oli ollut edellinen omistaja pikkasen lyhyt![]()
Mitään privaa tai sähköpostia ei ole näkynyt. Muutenkin olen armeijassa, joten en voi hostata kuvia nyt.Lainatun viestin kirjoitti alkujaan AuDio
Meni vähän myöhäiseksi tämän kortin hankkiminen mutta huomenna saan luultavasti paperit. Haluasin vain tietää minkäslaisia mopoja teiltä löytyy ja kuvakin olisi mukava nähdä. Saatte nähdä kuvan omasta skodustani kunhan vaikka koalafin ilmestyisi paikalle.
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan HavoCci
Niinhän se on, ettei mitään saa ilmaiseksi. Näinhän siinä kävi: http://www.motot.net/forum/viewtopic.php?t=23793
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Pepto
Mä oon kuullu villejä huhuja honda monkeystä, Nummelasta ja Unreal-Hawkista.