Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Kävinpä hakemassa Sokokselta nyt tuon EyeToyn ja hinta tosiaankin oli tuo vajaa 38 euroa.Oliver sanoi:Jos en ihan väärin muista, niin Helsingin Sokoksella EyeToylay+kamera -pakkauksella oli hintaa noin 37 euroa (eli tod.näk 37,99).
Pakkaus oli ihan normaalin näköinen, mutta hinta oli halpa.
Sega ilmoitti myös tänä syksynä toivottavasti Suomeenkin saapuvan Sega Superstars -EyeToy-pelin sisältävän kaksitoista peliä, jotka perustuvat seuraaviin Segan hitteihin: Sonic The Hedgehog, Virtua Fighter, Chu Chu Rocket, Billy Hatcher & The Giant Egg, NiGHTS, Virtua Striker, Crazy Taxi, Puyo Puyo, Space Channel 5, Samba de Amigo, The House of the Dead sekä tietysti Super Monkey Ball.Oliver sanoi:Sega Superstars Eurooppaan syksyllä 03.06.2004
Sega on ilmoittanut julkaisevansa EyeToy-pelinsä, Sega Superstarsin, Euroopassa 29. lokakuuta. Sega Superstars on kokoelma minipelejä Segan klassikoiden, kuten Sonicin, Super Monkey Ballin, Virtua Fighterin, Samba de Amigon ja House of the Deadin hengessä.
Oliver sanoi:EyeToy-kamerasta miniversio 29.06.2005
PlayStation 2:n EyeToy-kamerat valmistava Nam Tai Electronics on ilmoittanut saaneensa Sonylta tilauksen uusista EyeToy Mini USB-kameroista, jotka värjätään hopeanvärisiksi sointumaan uuden Satin Silver -pleikkarin sävyyn. Kokoa ja painoa lukuunottamatta uusi pikkukamera vastaa ominaisuuksiltaan vanhaa mallia.
Näin mäkin muistelin, mutta tuo Nam Tain pressitiedote on päivätty 27.6. Ei kai sieltä mitään vielä pienempää ole tulossa.Gore sanoi:EyeToy: Monkey Mania & Antigrav kamera bundleissa on originaaliin verrattuna pienempi kamera ja värikin on hopea.
Oliver sanoi:Näin mäkin muistelin, mutta tuo Nam Tain pressitiedote on päivätty 27.6. Ei kai sieltä mitään vielä pienempää ole tulossa.![]()