Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Hieman latistaakseni tunnelmia, minulla oli etusiipi puoliksi irtiNoh, ainakin kilpailun loppupuolella Jontsan perässä ajellessani tajusin, että kyllä minulta sitä vauhtia ainakin periaatteessa löytyy, mutta turhat virheet pitäisi pystyä karsimaan pois.
Aleksi, toisiksi viimeinen kierros.. Ajoin oikeaa reunaa pitkin ja runttasit suoraan minua päin?![]()
Sori tuosta minun virheeni oli ei ollut kyllä tarkoitus tulla kylkeen. Ja samalla menetin mahdollisuuteni kolmanteen sijaan![]()
Hieman latistaakseni tunnelmia, minulla oli etusiipi puoliksi irti![]()
Aleksille myös pahoittelut aika-ajoissa sattuneesta tapahtumasta. Olin parantamassa selvästi aikaani ja saavutin sinua ja näin että teit pienen virheen joten päätin lähteä nopeasti ohi mutta ajoinkin suoraan kylkeenPilasin siinä sitten kummankin kierroksen.
Joku perään ekassa mutkassa ja siihen meni pitkälti kisa.