Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)

FlatOut Ultimate Carnage

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Lezlie
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Vastaus: FlatOut Ultimate Carnage

Voisiko joku varmistaa, voiko kyseissä pelissä pelata kaverin kanssa esim. meillä jaetulla ruudulla kaksinpeliä?
 
Vastaus: FlatOut Ultimate Carnage

Voisiko joku varmistaa, voiko kyseissä pelissä pelata kaverin kanssa esim. meillä jaetulla ruudulla kaksinpeliä?

eipä muistaakseni pystynyt. joskus kaverin kanssa oltaisiin pelailtu mutta pettymys taisi tulla. muuten kyllä loistava peli
 
Vastaus: FlatOut Ultimate Carnage

onkos flatoutille muuten tulossa jatkoa joskus?
Eihän sellaisesta ole ainakaan puhuttu mitään julkisuuteen =(

Te jotka vielä käytätte UC:ta 360:n sisässä heittäkää kaveri kutsua! Omalla listalla ei ole nyt ketään joka olisi valmis lähtemään matseihin =( Eilenkin oli välillä minä yksin vastaan 5 ruotsalaista! Kova työ pitää yksin yllä suomen kunniaa, mutta onnistuin siinä ihan hyvin =)

Kun kyse on romurallista on UC maailman hauskin. Eihän se vauhdissa tai muissa vertaudu johonkin Burnouttiin, mutta romurallissa se on se kuningas. Varsinkin kaveriporukalla =)
 
Ylös Bottom