Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)

Kotimainen Letifer saapui Steamin Early Accessiin

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja P33RO
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä

P33RO

Artikkeli- ja arvostelutoimituksen päätoimittaja
Ylläpitäjä
Kotimainen Letifer saapui viime viikolla Steamin Early Accessiin. Kyseessä on Third Spirit Games -studion toinen peli.

Valtavan suositulta Vampire Survivorsilta vaikutteita napanneessa roguelitessa kuritetaan isoja vihollislaumoja ja pyritään selviämään mahdollisimman pitkään hengissä. Aseistustaan pystyy muokkaamaan ja kehittämään monilla eri tavoin.

[[{"fid":"96127","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"link_text":null,"attributes":{"height":1080,"width":1920,"class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Toiminnan ohessa panostetaan myös tarinaan. Pääosassa on Letifer: puoliksi ihminen, puoliksi demoni. Lisätietoa nimikkeen Steam-sivulta.






Lue juttu sivustolla...
 
Ylös Bottom