Kuvitellaas tilanne, että herra X on ylpeänä ostannut sonin uusimman multimeediosuperhypergigakeskuksen ja heittänyt vanhat "romut" menemään.
Nyt herralla on televisio, puhelin, pelikonsoli, dvd-soitin, pesukone, musapläyeri, jääkaappi, intternetti ja niskanhieroja samassa yhdessä pienessä paketissa. Tuhatsataviisikymmentäsivuisen ohjakirjan sisällöstä ei tajua yhtikäs mitään, mutta kyllä kaiken saa aina jotenkin toimimaan.
Mutta...
Mitäs sitten kun perjantai-iltana herra X:n superhiano kone ylikuumenee ja kosahtaa pimeäksi. Milläs soitat apua? Milläs lähetät sähköpostia tai tarkistat nettisivulta mistä löytyy lähin korjaamo? Pelaaminen, tösön/leffojen katselu ja musankuuntelu jää luonnollisesti myös suorittamatta. Ja kuinka ahdata jääkaappiosaan tungetut viikonlopun sapuskat yhdessä illassa masuun etteivät pilaannu syömäkelvottomiksi.
Gääs.
I made my point.