Hae gamefaq:sta, kuten normaalit ihmiset:Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Cubefan
m i t e n s e n 51 e v e n t i n p ä ä s e e l ä p i
Oletko ihan varma? Ei meinaan siltä kuulosta.OSTA GC JA ELÄMÄ HYMYILEE!
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Cubefan
m i t e n s e n 51 e v e n t i n p ä ä s e e l ä p i
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan TelpeFion
Olette jo varmaan päässyt, mutta kerron kumminkin:
Event Match 51=Jigglypuff.
Uskokaa pois, en ole kovin hyvä Jigglypuffilla itsekään, mutta se on näin helpointa.
Koopaa? Koopa=Bowser japaniksi. Mitä sekoilet.Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Razoc
MInä pääsin Evenmatch51 läpi melkein heti.Käytin hahmoa jonka hallitsen parhaiten eli mewtwo:ta.Annoin bowserille iskuja ilmasta(hyppy+a)kunnes sen vahingot olivat yli 100%sitten annoin armoniskun.Huijasin myös koopaa "tappamaan"itsensä.Se yritti hypätä päälleni mutta putosikin reunan yli,hih.
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan TelpeFion
Koopaa? Koopa=Bowser japaniksi. Mitä sekoilet.![]()
Tiedän että asia on näin. Mutta se ei selitä miten äijä ensin tappaa Bowserin ja sitten huijaa Koopan tappamaan itsensä. Ja puhuu näistä kahdesta eri hahmoina.Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Lancer1117
Telpefion,kun eka Mario tuli NES:ille niin nykyinen Bowser tunnettiin mielestäni vielä Koopana kaikkialla(ei 100 % varmaa,muisti pätkii joskus).
Se luki myös muistaakseni alkuperäisen Marion ohjekirjassakin. Siitä syystä se on jäänyt monille muistiin, mutta monet eivät sitä käytä/tiedä, koska sinä, ja monet muut, ette omistaneet silloin vielä Nintendoa. Eli siksi monet tuntemani "old-skool"(kyllästyttää toi sana)-pelaajat tai ylipäätäänsä NES-omistajat kutsuvat Bowseria Koopaksi.
Lainatun viestin kirjoitti alkujaan TelpeFion
Tiedän että asia on näin. Mutta se ei selitä miten äijä ensin tappaa Bowserin ja sitten huijaa Koopan tappamaan itsensä. Ja puhuu näistä kahdesta eri hahmoina.
Aika paha ajatuskatko.
