Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)

Tekken Tag Tournamentin survival enkka!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja genshu
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Tietääkö kukaan muuten onko survival modessa joku raja esim vaikka 999? eli siis voiko sitä päästä läpi? Tuli vaa tossa mieleen tälläne juttu. :rolleyes:
 
No joo, pitkästä aikaa pelasin ja sain veljen kanssa 104 survivalissa. Olis saanu enemmän mutta ku tein tyhmän mokan niin ei voi mitään.

Angel ja Kazuya
 
Jim Profit, oon saanu 99 hit combon ja enemmänkin mutta niitä ei näy enää, Jun Kazamalla Tekken 2:ssa ja tagissa
 
Viimeksi muokannut moderaattori:
Re: Re: Re: Re:Tekken Tag Tournamentin survival enkka!

Lainatun viestin kirjoitti alkujaan Yoshimitsu


Jos pelaat paljon Kingillä, tiedät että monet noista heittosarjojen aloituksista ovat aika ovelia. Aina välillä pääsee yllättämään kokeneemmankin pelaajan.



En paljoo pelaa Kingilla mutta oon silti Tekken 1:stä(1:ssä ei muistaakseni ollu paljoakaan heittosarjoja:)) lähtösin harjotellu sen heittosarjat ja ne muistaa helposti.
 
Ylös Bottom