Vastaus: Blur [PS3]
Hyviä uutisia - Bizarre ei ole myyntiluvuista lannistunut vaan suunnittelee jatkoa.
Hyviä uutisia - Bizarre ei ole myyntiluvuista lannistunut vaan suunnittelee jatkoa.
Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Pikkupoikien? Tämän otan kohteliaisuutena.
. Suomiporukalla tämä on hauskaa mikäli alla oleva ei toteudu enään nimittäin , huomioni kiinnittyi eilen illalla ensimmäistä kertaa pitkään aikaan suomalaisten pikku poikien mauttomaan nimittelyyn muita kohtaan joka ei , missään olosuhteissa kuulu fiksuun pelaamiseen. Nämä pikkuiset äidin pojat voisivat hieman miettiä mitä kuuluu hyvään käyttäytymiseen Online areenoilla. .
Ei ole.Olen pelannut demoa ja haluan tietää että onko multiplayer lvl jonka hankit sinää on myös koko pelissä![]()
Varsinaiseen loistoon Blur puhkeaa porukalla. Pelaaminen käy 4-pelaajan jaetulla ruudulla tai 20 kuskin voimin verkossa. Ensimmäinen on erinomainen bilepeli, jälkimmäinen verkkopelaamista parhaimmillaan. Vauhdin tuntu on kohdallaan ja ilma täynnä tavaraa. Hersyvä nauru, piinaava jännitys ja kirvelevä pettymys ovat läsnä koko ajan.
Juuri näin pitää moninpeli tehdä.
+ Idea toimii
+ Hulvaton meininki
+ Vauhdin tuntu
+ Villi moninpeli
+ Nättikin vielä
- Yksinpeli pidemmän päälle tylsä
- Enemmän vaihtelua ratoihin, pliis
- Ei sään vaihteluita
Demon perusteella aikamoista kuraa tämä peli. Pyssyautoja. Jiihaa. Pikkukakkonen meni jo.
Demossa pelatut levelit eivät siirry täyteen versioon, eli ykkösestä lähdet taas liikkeelle. Aivan alussa levelillä on toki merkitystä kun on huono autovalikoima, mutta kyllä siinä about 20 levelin tienoilla autot ovat jo hyviä.Demosta innostuneena tuli pistettyä peli tilaukseen. Kysymys nyt vielä kummiskin... Jos demossa on saavuttanut jonkun levelin niin säilyykö tämä myös täyteen versioon? Vai pitääkö kaikki aloittaa alusta asti uudestaan leveliltä 1? Ja onko tällä levelillä loppupeleissä niin paljoa merkitystä?