Jirza
Well-Known Member
Parasta mitä Yhdysvallat on tuottanut ikinä. Kiitos Trump!
En nyt varmaksi tiedä, mihin tällä viitataan, mutta mainitaan nyt varmuuden vuoksi, että GTA:n kehittäjä Rockstar North on kylläkin brittiliäinen pelitalo.
Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Parasta mitä Yhdysvallat on tuottanut ikinä. Kiitos Trump!
Mutta Trumpin ansiosta! Brittejäkään olisi olemassa ilman TrumppiaEn nyt varmaksi tiedä, mihin tällä viitataan, mutta mainitaan nyt varmuuden vuoksi, että GTA:n kehittäjä Rockstar North on kylläkin brittiliäinen pelitalo.
![]()
Rockstar North - Wikipedia
en.wikipedia.org
Sori. Yritin olla vitsikäs.Ei nyt helvetti tätä täällä sit yhtään.
Eikö tämä ole Fanboys-elokuvan juoni?
Tästä toki samaa mieltä. Ikävää vaan asettaa tuo 'JOS' sana tuohon yhtälöön.Hieno ele kyllä Rockstarin puolelta, jos tuo pitää paikkaansa.
Heti kun luin tuon uutisen niin muistui myös mieleen, että näinhän uutisoitu ennenkin gta pelistä. Hieno ele ei siinä.En osaa sanoa juuta, enkä jaata suuntaan, enkä toiseen, mutta näinhän sanottiin jo GTA5:n kanssa, että joku kuolemansairas saisi pelin etukäteen pelattavakseen. En löytänyt uutista, kun kaikki hehkuttavat nyt tätä tapausta, mutta jos joku noita vanhoja uutisia löytää, niin kertoo varmaan jotain, jos ne pitivät paikkansa. Ehkä sitten nytkin pitäisi paikkansa tai sitten päinvastoin.