Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
18.8, eli ensi viikolla.Mikäs se julkaisupäivä olikaan, kun otsikko ja avausviesti eivät antaneet vastausta?
Oma kone täyttää just minimin, pitää varmaan testata Game Passista kuinka pahasti tökkii. Obsidian Ant toki jo esitteli miten beta toimii minimikoneella niin on jo vähän dataa.
Eniten kuitenkin kiinnostaa, että koska esittelevät konsoliversiota. Faijan pitäisi hommata boxi, jotta pääsee lentelee ja samalla varmaan siirtynee junahommat PC:ltä konsolille.
18.8, eli ensi viikolla.
Xbox versiota ei näillä näkymin ole tulossa varmaan vuoden sisällä.
Kehittäjien kommentit olleet sellaisia ettei ole likimainkaan peli siinä kunnossa että pyörisi edes konsoleilla ja ensin pistetään pc versio kuntoon ja sit aletaan miettii Xbox julkaisua.Mistäs oletat, että noin kauan pitää odotella? Veikkaan, että ainakin Series X saa oman versionsa aikalailla heti laitteen ilmestyessä. Tuskin One-versiotakaan (jos se ylipäätään tulee) tarvii vuotta odotella.
Xplane 11 tais tulla 2016 ja 2018 Flight Sim World oli Early accesissa, joka oli Flight Simulator X:n päälle tehty peli. Se kuitenkin sit kuopattiin ennen julkaisua ja veikkaan, että Mikkisofti otti projektin itselleen ja lopputulos nähdään ensi viikolla.Lentopelit ei ole itseä kiinnostanut ennen ensi viikolla tulevaa julkaisua lukuunottamatta pätkääkään. Onko noin että kahdeksaan vuoteen ei olla saatu lentosimulaattoreita?
DCS on semmoinen johon kannattaa tutustua, tietenkin jos asejärjestelmiin tutustuminen lentämisen lisäksi kiinnostaa. Itsellä melkein kaikki moduulit tuohon hankittuna. Hornet myös mallinnettu ja vieläpä erinomaisesti.Lentopelit ei ole itseä kiinnostanut ennen ensi viikolla tulevaa julkaisua lukuunottamatta pätkääkään. Onko noin että kahdeksaan vuoteen ei olla saatu lentosimulaattoreita?
siinä onki sitten astetta kovempi setuppi jollakin, kaveri tulee olee niin taivaissa kirjaimellisesti , kun Microsoft Flight simulator julkaistaan
setupin hinta tais olla jotain 7000$