Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
No nyt nähdään ruffikin huippuvauhdissa.![]()
Jahas, millasellakohan summalla simo ostettiin ulos mersulta? [emoji3]
Kuka kutsuu pelin illalla kasaan? Simo? Nickit löytyy ekasta postista ettei kukaan jää ilman![]()
Olitko samalla nimellä?Lisätkäämut kaveriks + viestiä niin saatte kutsun. Tallikaverit voi pitää toisistaan huolta.
Toivottavasti seuraava kisa menee ilman havereita.
Joku kyseli tuolla taktiikasta, vastataan nyt tässä, kun ei mikkiä ole, eli siis soft - soft ja stoppi puolivälissä..
Toivossa on hyvä elää. Tämä meni nyt totaalisesti pieleenTuskin..aika-ajo pimeällä, kisa pimeästä aamuun. -> kolareita ja paljon.![]()
Vähän liukasta oli stinttejen viimeisillä kierroksilla, mutta riittihän nuo, eikä hirveästi tarvinnut himmaillakaan missään vaiheessa.Eli 3x rengaskulumallakin riitti softeilla yks pysähdys? Millä systeemillä oikein tohon taktiikkaan saa jotain eroa?
Itse vedin hard-hard ja finaalissa oliEli 3x rengaskulumallakin riitti softeilla yks pysähdys? Millä systeemillä oikein tohon taktiikkaan saa jotain eroa?