Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Tästä uudisversiosta ei ole kokemusta, mutta aikanaan X360:llä koko trilogia kaikkine DLC:ineen pelattuna meni melko tarkkaan 50 tuntia per osa. Remasteroinnin tekniset ja pelimekaaniset parannukset saattavat hioa peliajasta jokusen tunnin pois.Jahas, Mass Effect Trilogy Remasterin saisi nyt 50€. Paljonkos tähän menee suunnilleen pelitunteja jos vetää kaikki kolme?
Jahas, Mass Effect Trilogy Remasterin saisi nyt 50€. Paljonkos tähän menee suunnilleen pelitunteja jos vetää kaikki kolme?
Nyt olen kahden vaiheilla että
a) ostanko tämän ja uppoudun täysillä (en ole aiemman sarjaa pelannut) vai
b) FFXIV ja lähden opettelee toista classia. Päätarina jo läpi kokonaisuudessaan, ja nyt odotellaan vielä pari kuukautta Endwalkeria.
Oikea Black Friday on vasta ensi viikon perjantaina, joten ehkä silloin tapahtuukin jotain. Mutta ei siis vielä huomenna.Alkaako perjantaina Pleikkarin Black Friday alet?
Okei. Meinasin vaan, että November kampanja loppuu 20.11. niin jospa BF alkaisi jo huomenna.Oikea Black Friday on vasta ensi viikon perjantaina, joten ehkä silloin tapahtuukin jotain. Mutta ei siis vielä huomenna.
Vaan näemmä tuo etukäteishullutus on levinnyt myös Pleikkarin Storeen, ja BF-alet alkaa sielläkin jo huomenna. Mikään ei ole kunnollista!Okei. Meinasin vaan, että November kampanja loppuu 20.11. niin jospa BF alkaisi jo huomenna.
Täytyy sitten odotella ensi viikkoa.![]()