Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
En tiedä tuosta pelistä mutta oikeasta skeittauksesta sen että bonelesiin ei tehdä ensin ollieta. Boneless itsessään on tavallaan ollie. Luulisin että sinun pitää painaa se 2 kertaa tattia ylös ja päästää ollie nappi irti rampin reunalla. Sillon pitäs tulla boneless.
Luulen, että tässä tarkoitetaan sitä, että sinun pitää saada avattua käyttöön niitä. Montas niitä olikaan aluksi avattuna, en muista yhtään.. Eli sun ei tarvitse varmaankaan ottaa niitä käyttöön valitsemalla, vaan sun pitää saada uusia slotteja avattua. 10 slottia on maksimi..Haasteissa on avata itse luodulle hahmolle 3 uutta spelcialtrickslottia. Eikös se pitäisi olla hahmon valikossa se missä valitaan uusia temppuja? Haaste kun ei tule suoritettua vaikka niitä siellä valitsee.
Peli se muuten rullaa kohta Switchille.
![]()
Kehuttu Tony Hawk -remasterointi rullailee kohti Nintendo Switchiä (päivitetty)
Päivitetty kello 21:00: Activision Blizzard on vahvistanut Tony Hawk's Pro Skater 1+2 -paketin ilmaantuvan PlayStation 5:lle ja Xbox Series S|X:lle maaliskuun 26. päivä. Switch-painos julkaistaan myöhemmin kuluvan vuoden aikana.www.konsolifin.net
Ja tosiaan kympin näyttäisi maksavan päivitys next gen versioon nykyisen genin versiosta konsoleilla. Harmi.Päivitin vielä uutista lisää, tulee myös Seriesille ja Pleikkari vitoselle.
Ja tosiaan kympin näyttäisi maksavan päivitys next gen versioon nykyisen genin versiosta konsoleilla. Harmi.
Ja tosiaan kympin näyttäisi maksavan päivitys next gen versioon nykyisen genin versiosta konsoleilla. Harmi.
Don't panic if you own a PS4 copy of the remake, whether it be digital or physical. You are entitled to a free PS5 upgrade when the game comes to the newer console later this week.
Activision's FAQ on the upgrade clearly state there will be no free update for physical copies on Xbox One.