Remeded
Well-Known Member
Ite olen vähän skeptinen PS6:n RT, 60fps ja kaikki asetukset täysillä mahdollisuudesta varsinkin tämän pelin kohdalla mutta aika näyttää.
Eiköhän nuo asetukset ole sitten PS7 versiossa.
Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Ite olen vähän skeptinen PS6:n RT, 60fps ja kaikki asetukset täysillä mahdollisuudesta varsinkin tämän pelin kohdalla mutta aika näyttää.
Taisi GTA V:kin olla 60fps vasta PS5:lla, että joo.
Eiköhän rockstar revi tästäkin pelistä vähintään sen kolme versiota, ni itse alan kallistumaan siihen PS6 remasteriin mikä tulee sitten 2027-28 niinku PS6:kinkun suurempaa hinkua ei ole tätä lähteä 30fps:llä pelaamaan.
Mistä sä nyt keksit ton "ei ole mitään Onlinea"? Voin lyödä molemmat pallini vetoa että varmasti on. Mitään virallista ei tietenkään ole mut eipä ole paljon mitään muutakaan virallista muuta kun että se peli on tulossa, kyllä rockstar repii ne varsinaiset massiviset massit vuosien mittaan onlinen takia ei yksinpelistä.En usko kun ei ole mitään Onlineä, millä kerätä massia. Sama vika on RDR2:ssa: ei tienaa hirveästi niin jää ihan paitsiolle sen asiat.
Ei kun jaa, tämä olikin VI:n eikä IV:n keskustelu. Jatkakaa.Mistä sä nyt keksit ton "ei ole mitään Onlinea"? Voin lyödä molemmat pallini vetoa että varmasti on. Mitään virallista ei tietenkään ole mut eipä ole paljon mitään muutakaan virallista muuta kun että se peli on tulossa, kyllä rockstar repii ne varsinaiset massiviset massit vuosien mittaan onlinen takia ei yksinpelistä.
Itsekin aina pitää miettiä kumpi peli tää olikaan, olis vaan numeroina niin olis helpompiEi kun jaa, tämä olikin VI:n eikä IV:n keskustelu. Jatkakaa.
Toi 40fps VRR optio on varmaan on tarjolla. Paree olisiSaisivatpa 40fps vaihtoehdon peliin jo tämän sukupolven konsoleille niin olisin tyytyväinen. Pelottavaa ajatella paluuta pelailemaan 30fps peliä, kun eipä noita ole tarvinnut enää pelailla tässä sukupolvessa ollenkaan.
No eipä tuo ole mikään uusi juttu. Rockstar on julkaissut GTA-pelejä aiemminkin puhelimille, niin miksi ei tämä RDR-juttu nyt mikään yllätys ole.Mulla lähti vähän mielikuvitus laukalle. RDR Remaster julkaistiin iOSlle, miksi? Rockstar harjoitteli jotain kännyköitä varten?
No tästä on nähty ja kuultu niin vähän ettei henk.koht mitää hypeä edes ole. Samapa siis tuo jos myöhästyy.Kyllä se ajan mittaan hype hyytyisi samaa mieltä mitä entinen kehittäjä tässä sanoo.
![]()
Toinen Grand Theft Auto VI -viivästys pilaisi hypen, sanoo entinen Rockstarin kehittäjä.
Viivytä minua kerran, häpeä, viivytä minua kahdesti, häpeä minua. Viivyttäkää minua kolmesti? No, en tiedä mitä se sitten tarkoittaa, mutta parempi, ettei niin käy!www.gamereactor.fi
En nyt ihan täysin ymmärtänyt pointtia, mutta onhan Rockstar julkakssut pelejä puhelimelle jo iät ja ajat. 2012 julkaistiin Max Payne ios:lle ja Gta:t myös kauan aikaa sitten.Mulla lähti vähän mielikuvitus laukalle. RDR Remaster julkaistiin iOSlle, miksi? Rockstar harjoitteli jotain kännyköitä varten?
GTA VI trailereissa on paljon nähty jotain tiktok peräistä paskaa mitä yleensä tiirataa kännyköillä. GTA V, siellä oli jo puhelin (pelin sisällä) osana peliä.
Saas nähdä millaista roolia irl puhelin näyttelee tässä tulevassa jumalapelissä. Vähän tämmöistä sekopäistä mutuilua
Joku Trevor soittelemassa mulle GTA 6 Apissa ei oikein lämmittele mieltä![]()
juu käyttäjä juri edellisellä sivulla osasi jo tuon kertoa, mutta mulla on semmoinen munatuntuma että toi irl kännykkä tulee näyttelemään jonkinlaista osaa tässä tulevassa pelissä mikä on hienointa mitä on koskaan nähty. Upeaa. Kaunista. Käsittämätöntä. Parasta mitä Yhdysvallat on tuottanut ikinä. Kiitos Trump!En nyt ihan täysin ymmärtänyt pointtia, mutta onhan Rockstar julkakssut pelejä puhelimelle jo iät ja ajat. 2012 julkaistiin Max Payne ios:lle ja Gta:t myös kauan aikaa sitten.