Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Camoon! Siellä olen vaan minä tiiraamassa [emoji85] tietty jos vihulaiset maksaa vihjeistä niin saatan myydä teidät hyvinkin nopeasti..
Camoon! Siellä olen vaan minä tiiraamassa [emoji85] tietty jos vihulaiset maksaa vihjeistä niin saatan myydä teidät hyvinkin nopeasti..
Ootteko pelaamassa? Oliko se pve 146?
Mulle tä ukkeli syntyy mihin sattuu. Nyt ilmestyi pystyyn 80 leveys 30 ku mapista kattoo
Ketäs meitä samaan aikaan sitten oli? Janze, Money, Rexx, Tulppa, Tonto, Tuulis ja Tussu. Spyde oli just lähtenyt kun tulin mestoille. 7 selviytyjää samaan aikaan, ei huonosti pojat! Vielä kun Mado, Nikki ja Pirate hyppäis mukaan, voitaisiin aloittaa servun valloitus!!
Ottakaas screen shotti uudesta kivimajasta ja postatkaa tänne!
Saa sitä tribe chatilläkin ittensä joteskin ilmaistuaKaippa sitä vois käydä tuolla PvP324 servulla kattelemassa joskus ja alkuviikosta pitäisi saapua uusi mikki boksille, mutta siihen asti olen mykkä![]()