Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Khuul.. Mikähän niitä siinä boxissa oikein viehättää.. Ainiin, raha.
Socom ei etsinyt parasta mahdollista hostia, vaan laittoi sen automaattisesti aina seuraavalle servuun saapuneelle. Sen takia se löysi uuden hostin niin nopeasti ilman taukoa.
Tarkoittaako tämä sitä, ettei PS3:lle tule ollenkaan karttamappia!Tämmöstä löyty psu foorumeilta:
Just heard from Activision. The Variety Map Pack will be EXCLUSIVE to the Xbox 360 for the first 21 days of release. Sorry, PS3 owners
Eddy93:
BTW, onko mitään järkeä mennä "Prestige Modeen"?
Tarkoittaako tämä sitä, ettei PS3:lle tule ollenkaan karttamappia!![]()
Siis tuliko päivityksessä MUTEA vaiko eikö, en ainakaan onnistunut sitä saamaan ohjaimesta noille rääkyville Jenkeille![]()
Tulihan se. Jäi tosiaan mainitsematta tuollainen "pikkujuttu" tuossa aikaisemmassa viestissäni. Vaikka kyllähän tuon jo useampi tietää, kun siitä on väki jo maininnut.
player_fin:
PaKe69:
Tuliko se mutetus-optio? Stana ku ei ite pääse just koneelle.. .
Tuli. Pelin aikana pitää painaa select -nappia, ja valita sieltä hiljennettävät pelaajat.
Näin.
... .käyttämällä X-näppäintä.
Harmi ettei porukkaa saa hiljaiseksi Lobbyssa. Mikähän siinä on ideana?
Harmi ettei porukkaa saa hiljaiseksi Lobbyssa. Mikähän siinä on ideana?
Tuo päivityksen mukana tullut mutetus on ihan samanlainen poksillakin. Lobbyssa poksilla pystyy muteemaan porukan poksin oman käyttöjärjestelmän kautta, mikä oli mahdollista jo ennen päivitystä, eikä liity sinällään itse peliin mitenkään...tuo on kyl kumma juttu, yllättäen äksboksilla mute toimii myös aulassa!
mut boksi onki pikkuhiljaa antiikkia.....
Tiedättekö btw jonkun pelin missä itse pelaajat ovat hosteja ja jos hän lähtee niin hosti vaihtedaan ilmassa?