Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Sääntömuutokset toivat kokonaan uudet autot tälle kaudelle. Jos siis haluaa niillä päästä ajamaan, niin uusi versio on hankittava. Tietysti siinä pähkäillessä voi käydä lukemassa muutamat arvostelut, että kuinka paljon ajomalli on oikeasti muuttunut. Toinen syy ostaa uusi versio on päästä heti mukaan onlinekarkeloihin. Tämä on minulle se syy, vaikka ärsyttääkin maksaa ryöstöhintaa. Jos pelaisin vain yksinpeliä, niin varmasti odottelisin ensimmäisiä alennuksia.Tässä pähkäilly että kantaako tän kausipäivityksen voima ostoon asti vai jatkanko vaan "ensi huumassa" sen viikon verran viime my team kautta F12021 parissa.
Hinta saattaa päättää sen mun puolesta jossei nää megahyperstoret tiputa juuri ennen julkasua.
Kuin myös Xbox Series X -versio. Lisäksi PS4 ja Xbox One -versiot ovat 49,95e. Gigantti hoitaa homman. Tosin jos tilaat verkkokaupasta, niin peli tulee mitä todennäköisimmin jostain Ruotsista tms, joten peli löytyy oletettavasti postiluukusta joskus ensi viikolla.No Gigantti teki taas niinku lähes aina, PS5 versio 59e. Harkitaan vakavasti![]()
Tässäpä tämä kiteytettynä tuli. Ajomalli on hyvä ja AI parempi. Hyviä pieniä uudistuksia radalla muutenkin.Arvostelut ovat ulkona. Open Critic näyttää 83 pisteen keskiarvoa tällä hetkellä. Uusia autoja ja ajomallia kiitellään. Uusia lisäyksiä kuten F1 Lifea ja superautoja kritisoidaan. Toisin sanoen radalla kaikki on kunnossa, mutta radan ulkopuolella voisi olla parempia uudistuksia.
Välipätkät eivät tosiaan pysy edes 30 fps:ssä kaiken aikaa.Kiva että nykyisin konsoleillakin peli pyörii sulavasti, mutta jostain syystä välivideoissa, uusinnoissa jne näkyi pientä stutterointia jota näin jo youtube videoilla.
Kelikin on kuin Bahrainissa. Kai tuohon ajopenkin viereen pitää joku tuuletin virittää jos tätä meinaa pystyä ajamaan.Aijai @Omenanraato
Fiilis nousee. Olisi tarkoitus pyhittää koko huominen päivä tämän ajeluun. Pääsee heti kunnolla ajomalliin kiinni.
Jos on EA Play/Game Pass Ultimate jäsenyys niin pääsee ajelemaan 10 tuntia.![]()
F1 22 Critic Reviews
Visualize F1 22's reviews and see how it stacks up against othe games on OpenCritic. With 86 critic reviews, it currently has a 'Strong' rating and ranks in the 86 percentile.opencritic.com
Arviot. Taas se aika vuodesta kun tekee mieli ostaa uusi F1 peli jota en sitten ikinä saa aikaiseksi ostettua. Mutta nyt on sellainen hinku päästä uudella Mclarenilla suhailee että. Näistä ei taida olla mitään demoja. ?
Jos on EA Play/Game Pass Ultimate jäsenyys niin pääsee ajelemaan 10 tuntia.
Jos on EA Play/Game Pass Ultimate jäsenyys niin pääsee ajelemaan 10 tuntia.