Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Ei, mutta siellä pihalla mönkivistä koppakuoriaisista saa pystin kun tappaa niitä 30.Onkos noitten "p*ska kasojen" rikkomisesta jotain hyötyä? Tarkoitan siis näitä lima kasoja joissa on chimera sisällä. Kampanjassa tuli eteen kokonainen piha täynnä niitä ja aattelin et pitääkö ne rikkoo.
Ei, mutta siellä pihalla mönkivistä koppakuoriaisista saa pystin kun tappaa niitä 30.
Jos tietyssä kohdassa normaalisti hyökkää kehvojen sisältä chimeroja, niitä kehvoja rikkomalla hyökkäysaallot ovat huomattavasti pienempiä.Onkos noitten "p*ska kasojen" rikkomisesta jotain hyötyä? Tarkoitan siis näitä lima kasoja joissa on chimera sisällä. Kampanjassa tuli eteen kokonainen piha täynnä niitä ja aattelin et pitääkö ne rikkoo.
Eli olikos tässä nyt jaetulta näytöltä pelattava co-op mode jota voisi kaverin kanssa samalta sohvalta käsin pelata?
Mites löytyykö co-op verkon yli frendin kans (eli yksinpelin tarinamode)?
Mites löytyykö co-op verkon yli frendin kans (eli yksinpelin tarinamode)?
Co-op verkon yli onnistuu kahdeksan pelaajan voimin, mutta siinä ei mennä tarinaa läpi, vaan ihan omia tehtäviä, tosin yksinpelin maisemissa.
Varmaan typerä kysymys, mutta onko verkon yli co-opissa samat tehtävät kuin offline co-opissa? Ollaan kaverin kaa offlines pelailtu ja eikä maistuis alottaa niitä tehtäviä alusta sieltä Chicagosta, kun se hankkii ps3.
Kuinkahan paljon tätä vielä pelataan...??? Ajattelin tehdä paluun taisteluareenalle tässä lähiaikoina...![]()