Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)

The Witcher 3: Wild Hunt

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Nisupulla
  • Aloituspäivämäärä Aloituspäivämäärä
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Ainaki Baronilta en voi enää korttia voittaa, koska koko äijjää ei missään näy ja kyseisen tehtävän kohalla on muutenki punasella jo ruksi. Silloin kun aikojen alussa en oikee jaksanut panostaa koko korttihässäkkään.

Itellä lukee tuossa, että voi mennä tutkimaan sitä Baronin huonetta ja etsiä sitä korttia ja tietoa muista pelaajista
 
Inventory 160? Olen ostanut rugged saddlebagsit (inventory +70), mutta voiko tähän yhdistää myös muuta? Oma maksimi on tällä hetkellä 130 ja muistaakseni pelissä on myös 30 yksikköä lisää tilaa antavat saddlebagsit, mutta ne jätin hyllyyn, kun löysin ensin nuo isommat. Sama juttu kyllä täällä, rehuja on mukana aivan tolkuton määrä ja harvoin juoksen ohi jos palloilen metsässä. Ongelmana on vain usein, että kun käyt ottamassa yhden, niin minimappiin on jo ilmestynyt pari lisää :)

Jonkinlainen säilytyslaatikko olisi kyllä tarpeen, eri "vaatekertoja" varten. Kun niitä kantaa mukana, niin vievät tolkuttomasti tilaa, vaikka tavallisesti myyn huonommat saman tien, kun löytyy parempaa. Pelaaminen muuttui kyllä huomattavasti mukavammaksi, kun sain isomman kantokyvyn tavaroille. Aikaisemmin sai koko ajan ravata myymässä tavaraa.

Mullaki on invertory 160 ja tänään aikasemmin oli vielä 130, enkä tiie yhtää mistä sitä tulee lisää. Mukava kuitenkin kun ei tartte aina kaikkia löydettyjä sieniä ja mustikoita käydä myymässä. Heppa saddlebagsit on 100, et jos nyt kauheesti tulee roinaa kerättyä niin saa sit sillä kuskattua.

Kyllä nykyään tulee kaikki roinat myytyä/purattua osiksi. Tein myös tänään sen Master Armory tehtävän josta sai aika hyvän medium armorin, mutta sen sai laitettua päälle vasta level 27 ja ite oon 23 sekä painoi myös jotain varmaa yli 3kg joten laitoin myyntiin. Kuitenkin Ursine Armor set päällä ja sitä haluaa kehittää niin ihan turhaa viemässä sitä tilaa.

Mut tosiaan, joku säilytystila olis ihan kätevä tavaroille. Nykyään kun vaikka vastaan tulee joku hyvä armori tai ase, niin ei niitä voi pitää ihan painon takia mukana. Voihan ne myydä ja ostaa sit takasin, ohan seki tavallaan köyhän miehen säilytystila. Tai oikeestaa rikkaan miehen koska joudut ostaa takas ne sun omat kamat.

Itellä lukee tuossa, että voi mennä tutkimaan sitä Baronin huonetta ja etsiä sitä korttia ja tietoa muista pelaajista

Sorry nyt tulee meikäläiseltä paljon tekstiä.

Juu niin lukee mullaki ja kävinkin hakemassa, mutta onko se niin että voi voittaa niiltä muilta pelaajilta juuri sen kortin jonka ois voittanut siltä Baronilta? Siinä tapauksessa se oliskin hyvä juttu kun nyt jälkeenpäin hieman harmittaa.
 
Viimeksi muokannut moderaattori:
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Tietyiltä hahmoilta saa vain tietyt kortit. Noilta myyjiltä sitten voittaa vissiin ensimmäisellä kerralla randomilla jonkun tietyn huonomman kortin.

Jos jättää pelaamatta jonkun kanssa gwent pelin niin voi käydä niin ettet enään voi tulevaisuudessa sitä saada.

Itsellä tällähetkellä menossa gwent korttien keräys koska platina trophy tavoitteena. Nyt 85% trophyistä suoritettu. ;)
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Pitihän se tieto googlettaa, eli pelistä löytyy vielä +100:n satulalaukut ja sitten on tilaa 160 yksikköä. Mielessä kävi, että nuo kaksi erikokoista satulalaukkua olisi voinut yhdistää, mutta ei sentään. Alla sijainti, josta Zerrikanian-satulalaukut löytää.

Kun olet suorittanut päätarinatehtävän Trissin kanssa, niin pääset alueelle ison oven kautta - kulje Novigradin satamasta itään, ison puuoven jälkeen vasemmalle, yrmeä kauppias alimmassa kerroksessa.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Tuli tehtyä tehtävä "Broken Flowers" ja siitä saman tien jatko vasta auenneeseen tehtävään, kun Geralt meni kylpylään...

Geraltin vanha tuttu tarjosi tehtävää, kaksikko meni kylpylän altaasta maanalaiseen käytävään ja siellä oli Bart the Troll, joka höpötti sekavia. Bart sössötti jotain seinään tulleesta reiästä ja Geraltilla oli pari vaihtoehtoa arvata, mitä Bart mahtoi tarkoittaa. Geraltin kaveri (nimeä en muista) tulkkasi Bartin sanomiset ja Geralt totesi siihen "hyvin olet oppinut tulkitsemaan trolleja" ja vastaus kuului "Olen tottunut, tehnyt töitä idioottien kanssa koko elämäni ajan" :D :D :D Repesin aivan täysin pokkana sanotulle vastaukselle.

Btw. Broken Flowers -tehtävän lopussa kuunneltiin erään vaalean naisen sooloesitystä, nimi taisi olla Priscilla (tunnettiin myös toisella nimellä). Koska single tulee ulos? Aivan hemmetin upea ääni! :cool: Ihmisten reaktiot esitystä kuunnellessa olivat hienoja ja antoipa Geraltkin standing ovationit esitykselle.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Tulevassa päivityksessä (1.04 PS4) saadaan toivottavasti korjaus kameran nykimiseen. Myös suorituskykyyn tulee parannusta.

Spoilerissa patch note

Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.
General stability and performance improvements.
Significantly Enlarged GUI and HUD elements (including fonts) on consoles and slightly on PC.
Improved camera smoothness.
Performance improvements during some cutscenes.
Fixed case where game was crashing on loading a save in certain situations.
Various bug fixes and user experience improvements in GUI panels.
Fixed issue where some players were unable to run after Wandering in the Dark quest.
Fixed issue where players were unable to talk to Eight after the Lord of Undvik quest.
Too many wild hunt minions were spawned during Ciri's Story: Fleeing the Bog quest.
Fixed issue where Keira could sometimes fall under terrain during Wandering in the Dark quest.
Fixed issue where Player was unable to move freely during Blindingly Obvious quest.
Fixed issue where Player was unable to activate portal during Wandering in the Dark quest.
Fixed issue where Player could get trapped in Turseach castle ruins.
Fixed issue where Roche was not present at Hanged Man's tree during Eye for an Eye quest.
Fixed issue where Player was unable to talk or interact with certain NPCs.
Fixed issue where Sirens in quest Lord of Undvik could be invulnerable.
Fixed issue where player was unable to use certain actions after Carnal Sins quest.
Fixed issue where Geralt was sometimes unable to mount Roach.
Fixed issue where some players where experiencing infinite loading screen during King's Gambit quest.
Fixed issue where Simun was not properly spawned in An Unpaid Debt quest.
Fixed issue where player might have had a progression break after choosing certain dialogue option when talking to Dijkstra in Count Reuven's Treasure quest.
The Pyres of Novigrad quest is of course going to be fixed as well as the XP glitch.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Olen yrittänyt testata sitä kameran nykimistä PS4:lla, kun itselläni on peleissä yleensä tapana fiilistellä ja vaikkapa pyörittää kameraa hitaasti hahmon ympäri. En ole omassa pelissäni huomannut nykimistä.

Se olisi kuitenkin kiva, jos paikallaan ollessa kamera ei aina pyörähtäisi takaisin hahmon taakse vaan jäisi siihen minne sen jättää. Mm. Rockstarin peleissä tämä on hyvin tehty.

Ruudunpäivitys ongelmia on tullut vain auringonlaskussa taistelun aikana tai Novigradissa valaistuksesta johtuen muutaman kerran. Eivät ole omaa pelaamista haitannut. Toki olen jo hyväksynyt sen, että tämä on vanhaa rautaa ja sulavaa 60fps on peleissä aniharvassa. Eiköhän Puolan pojat saa kuitenkin peliä vähän fiilattua ja se 30fps pysyy paremmin myös hankalissa paikoissa.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Olen yrittänyt testata sitä kameran nykimistä PS4:lla, kun itselläni on peleissä yleensä tapana fiilistellä ja vaikkapa pyörittää kameraa hitaasti hahmon ympäri. En ole omassa pelissäni huomannut nykimistä.

Se olisi kuitenkin kiva, jos paikallaan ollessa kamera ei aina pyörähtäisi takaisin hahmon taakse vaan jäisi siihen minne sen jättää. Mm. Rockstarin peleissä tämä on hyvin tehty.
Heh, täällä testattu kahdella ohjaimella (toinen uusi) ja molemmilla on nykimistä havaittavissa kun hitaasti kääntää kameraa mihin suuntaan tahansa. Tai enempi tuntuu siltä, että jossain kohtaa tatin liikeradalla tulee "deadzone" ja kuva nykii sen kohdalla. Tiedä sitten onko pleikkari menossa rikki, pelin asennus päin peetä vai mikä lie tuossa vikana. Melko yleinen tuo häiriö tuntuu olevan, mitä muita foorumeita lukee ja tuossa patch notessa on tuohon korjauskin merkattu. Toivotaan että se oikeasti auttaa.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Joo onhan se yleinen ongelma, prosenteista paha mitään mennä sanomaan kun eivät ne ihmiset siitä kirjoita jos se toimii hyvin. Toivottavasti toimii kaikilla päivityksen jälkeen. Nämä kaikki ongelmat ovat kuitenkin niin pientä siihen bugisontaan mitä Bethesda tunkee markkinoille tai verrattuna Witcher 2:sen julkaisuun. Toki aina löytyy yksittäisiä tapauksia, joilla on paljon ongelmia toimivuuden kanssa. Itse olen kuitenkin 60h päässyt nauttimaan kahta tai kolmea pikkubugia vastaan niin eipä voi valittaa :)
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Eihän tuo onneksi ole mikään ylitsepääsemätön bugi. Lähinnä juurikin niissä fiilistely-panoroinneissa nostaa rumasti päätään. No pitää fiilistellä vähemmän ja möykyttää monsuja enemmän. :)

Ihmetyttää vaan, mistä tuo bugi johtuu kun kaikki ei siitä "kärsi". Tiedän kokemuksesta, että ohjain voi mennä rikki siten, että tatin liikerataan tulee kuollut alue ja pelit ei rekisteröi käskyä ja syntyy nykimistä jne. Toinen ohjain on tosin juuri pakasta vedetty ja toimii muissa peleissä ongelmitta, joten siitä ei tässä ole kyse.

Muuten on päästy täälläkin kymmeniä tunteja ilman kaatumisia ja suurempia bugeja. Ruudunpäivitys tietyillä alueilla jättää toivomisen varaa, mutta uskon että siihenkin korjaus löytyy.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Pitihän se tieto googlettaa, eli pelistä löytyy vielä +100:n satulalaukut ja sitten on tilaa 160 yksikköä. Mielessä kävi, että nuo kaksi erikokoista satulalaukkua olisi voinut yhdistää, mutta ei sentään. Alla sijainti, josta Zerrikanian-satulalaukut löytää.

Kun olet suorittanut päätarinatehtävän Trissin kanssa, niin pääset alueelle ison oven kautta - kulje Novigradin satamasta itään, ison puuoven jälkeen vasemmalle, yrmeä kauppias alimmassa kerroksessa.

Joo, jonkinlaisen satulanhan minä löysin tutkiessani kaupunkia, kun yhtäkkiä eteen tuli, että tuli "Knock". No minähän koputin! Ja toisella puolella oli kauppias, jolta tuote löytyi.

Minulla on peli kaatunut jokusen kerran, mutta tallennan vainoharhaisena suurin piirtein varmaan viiden minuutin välein, niin mitään suurempaa draamaa ei ole onneksi seurannut. Tulevista patcheista voisin mainita vielä, että onneksi korjaavat tuon kynttilä-"ongelman". Alkoi jo mennä hermot, kun koettaa kääntää Geraltia/kameraa oikeaan kulmaan, että hän avaisi niitä laatikoita, eikä koko ajan sammuttaisi/sytyttäisi kynttilöitä :D Tänään sain myös viimein aikaiseksi aloittaa Wither-kirjojen lukemisen! Pääsee tutustumaan maailmaan vähän syvällisemmin.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Ei voi kyllä kuin ihmetellä miten jokin videopeli voikaan imaista mukaansa näin tehokkaasti. Siitä on todella pitkä aika kun näin koukussa olen mihinkään peliin ollut. Witcher sarja on täysin ollu pimennossa tähän mennessä mutta ei se ole haitannut lainkaan. Kertakaikkiaan loistava peli!
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Perhanan Gwent peli, pääpeli jäänyt täs parin päivän aikana täysin sivuun ja keränny pelkästään kortteja. Nyt kun on rare kortteja reilusti ansaittu niin ei oo enää tuskasta se voittaminen, ehkä max pari yritystä. 150 korttia nyt olis kasassa, mutta tuskin tulen saamaan niitä kaikkia koska aikoinaan sitä tutoriaali peliä en voittanut.

Internetissä puhutaan että pätsi 1.04 korjaa sen että ne jotka white orchardista ei siltä Inn myyjältä ehtiny niitä ostaa niin ne tulee myyntiin sille kauppiaalle jonka alussa pelasti. Koska nykyään sitä White Ochard Inn myyjää ei näy missään, mutta sitä ei mainittu et saako sitä tutorial äijän korttia enää mistään? Toivottavasti seki jotenki pätsättäis et sitä äijää vastaan vois pelata uudestaan. Meinaan kun alussa sitä ei mitkää korttihärdellit kiinostanut vaan halus vaan päästä kattelemaan ympäriinsä, nyt taas kun on oppinut pelaa niin se on nii hemmetin koukuttavaa ja tekis mieli kerätä ne kaikki!

Parin kortin takia ei jaksais millää alkaa alusta kerää ja käymään läpi sitä koko sirkusta onnettomilla korteilla. Noh siihen asti jos ja kun pätsätään ehkä, niin kerään ainaki ne kaikki mitkä pystyn kerää!
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Noh täällä aloitettiin alusta death marchilla keräämään kaikki kortit.

Kyllä niitä missattavia on paljon enemmän kuin alkupään pari korttia.. Että en usko että kaikki kortit tulee mitenkään helpommin saataville. :rolleyes:

Siellä on 3 myyjää jotka bugittaa etkä saa niiltä kortteja kuin tietyllä tavalla ja sitten monta sivutehtävää & valintaa mitkä vaikuttavat saatko kaikkia kortteja koskaan.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

On tämä kyllä heittämällä paras peli jota olen koskaan pelannut, toki pelistä löytyy niitä korjausta kaipaavia ongelmiakin mutta sen verran tykki paketti että nuo puutteet kyllä vaipuu unholaan kun peli kaappaa mukaansa. Sivutehtävät ja tarinankerronta on tässä jotain ihan omaa luokkaansa, pesee kyllä Skyrimit sun muut Inquisitionit 100-0. Mullahan jäi Inquisition kesken koska jotenkin se vaan lässähti koko peli, tehtävät oli tylsiä yms.

Eilen sain päätökseen Bloody Baron -tehtäväsarjan, jumalauta miten hienoa tarinaa ja miten useat tehtävät nivoutuu hienosti yhteen luoden muikean päätöksen. Toivottavasti taso pysyy samana kautta pelin, pidän siitä että tässä on niin paljon realistisen tuntuisia traagisia kohtaloita, joita on maustettu kansantaruihin pohjaavilla myyteillä ja legendoilla :) Kyllä nyt on rima asetettu korkealle tulevien saman genren pelien keskuudessa.

Sivutehtävät ovat olleet myös lähes poikkeuksetta mieluisaa pelattavaa, aina alkuun tuntuu että tehtävä on heppoinen mutta sitten siitä tuleekin isompi juttu jolla voi olla vaikutusta johonkin muuhun tehtävään.

Saas nähdä tuleeko tämän läpäistyä sellainen fiilis että tulevat ropet eivät vain yllä samalle tasolle omasta mielestä, ja ei niihin oikein tule kiinnostusta. Toivottavasti Bethesdat sun muut ottavat onkeensa miten sivutehtäviä ja päätehtäviä oikein tehdään.

Ainiin, löysin ainakin yhden Monty Python referaatin :D Löysin luolan jonka suuaukolla hengaili valkoinen jänis ja ruumiskasa ympärillä :D
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Milläs tässä saisi tienattua parhaiten rahaa? On jotenkin koko ajan niin heikolla tuo Geraltin taloustilanne, että oikein hirvittää. Aseiden ja kamojenkin korjaaminen on yleensä kallista puuhaa varantoihin nähden. Toki tuolta maastosta löytyy aina kaikenlaista rojua, jota voi sitten myydä, mutta ei tuolla kovalla keräämiselläkään kuuhun mennä. :D
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Milläs tässä saisi tienattua parhaiten rahaa? On jotenkin koko ajan niin heikolla tuo Geraltin taloustilanne, että oikein hirvittää. Aseiden ja kamojenkin korjaaminen on yleensä kallista puuhaa varantoihin nähden. Toki tuolta maastosta löytyy aina kaikenlaista rojua, jota voi sitten myydä, mutta ei tuolla kovalla keräämiselläkään kuuhun mennä. :D

Itse en ole ikinä mitenkää erityisesti panostanut siihen rahan tuloon, mutta kun pelaa ja myy roinaa niin huomaamatta sitä on kymppitonni tilillä. Asekorjauket kannattaa tehää aina kun mahollista, ei niin että ne aseet on jo loppuun kulutettuja jolloin korjaus maksaa enemmän. Sekä kannattaa ostaa niitä ase/armor korjaustyökaluja reilusti varastoon, vaikka aluks niihin menee rahaa mutta se korjaus ei maksa sulle mitään.

En tiedä missä vaiheessa peliä olet, mutta itelläni on tällähetkellä käytössä ursine miekat jotka on jo pari pykälää päivitettyjä, siinä tulee jo tuloja melko reilusti kun myöhemmin alkaa tippuu aseita/armoreita joista saa hyvät massit, eikä niitä tarvii säilyttää kun oma miekka on aina ollut parempi. Kaiken maailman ylimääräräisistä poweup kivistä saa myös reilusti, sekä välillä myyn niitä kaikenmaailman alchimie sieniä ja mustikoita ja puunkuoria ym rielusti pois ku niitä on tyylii satoja kappaleita. Sitten tietenkin kaikki witcher contact tehtävät jossa voit neuvotella palkasta, sivutehtävät jne.

Ei mullakaa kyl ikinä sitä rahaa mitää miljoonia ole ja yleensä saan tuhlattua kaiken kun ostelee uusia potion reseptejä ym. Enkä usko että tässä on mitään mistä saa nopeesti ja helposti paljon rahaa, ei ainakaa rehellisellä työllä.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher-contract-tehtävät ovat kyllä parhaita rahan tienaamiseen, kunhan ei hinnoittele itseään ulos. Lisäksi niistä saa hyvin kokemuspisteitä. Alussa oli sama tilanne, eli rahat olivat koko ajan tiukassa ja monesti pyörittelin 2-3 vara-asetta valikossa, jotka sitten kulutin loppuun, ettei tarvinnut korjata - ja myin tietysti lopuksi. Isompi inventory on todella tärkeä, ei tarvitse koko ajan olla myymässä lanttien saamiseksi ja nopeuttaa peliä samalla.

On muuten jäänyt mysteeriksi, mistä "vierasta valuuttaa" on pompsahdellut, eli näitä punaisella värillä merkittyjä rahoja, jotka saa vaihdettua käypään valuuttaan Novigradin ison torin laidalla olevalta kääpiökauppiaalta. Arvokkaita tuntuisivat olevan, valikossa oli muistaakseni n. 400 yksikköä näitä vaihdettavia rahoja ja nettosin niillä reilun tonnin, kun ensi kerran kävin mainitun hepun juttusilla.

Mainittakoon, että tähän mennessä suurimmat rahareiät ovat olleet inventoryn +100-satulalaukut, lähes 1000 crownia ja siihen meni myös tonni, kun maksoin kyydin Skelligeen. Tähän saattaa tosin löytyä toinenkin keino päästä sinne, mutta rahasta ei ole enää pitkään aikaan ollut pulaa, joten maksoin.

Kylätappelut ovat myös tuottaneet muutamia satasia, rohkeasti vain maksimipanos ja nyrkit heilumaan. Kauppatavaroista hopeasta maksetaan myös hyvin, kannattaa purkaa hopeaesineitä ja myydä voitolla. Kovassa rahapulassa tuli myytyä myös emerald- safiiri- dimerium- ja timanttijauhetta kauppiaille, kun ainakaan toistaiseksi niille ei ole löytynyt käyttöä.

Nyt sinne Skelligeen, tuli vasta eilen rantauduttua.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Kävipä mahtava sattuma eilen. Suuremmin spoilaamatta, autoin erästä miestä ongelmassaan ja suoritin tehtävän hänelle. Myöhemmin toisessa tehtävässä törmään tämän miehen isään hieman ikävissä merkeissä, eikä tilanteesta tunnu olevan ulospääsyä. No tilanne kääntyykin edukseni, kun satuin auttamaan tyypin poikaa aiemmin pelin aikana. Molemmat tehtävät olivat sivutehtäviä ja tuohon ensimmäiseen törmäsin vielä aivan sattumalta tutkiessani paikkoja. Huikeaa kuinka tehtävät vaikuttavat toisiinsa, vaikea sanoa mitä olisi tapahtunut jos olisinkin tehnyt nuo eri järjestyksessä. Tuollainen luo vahvasti fiilistä että liikutaan elävässä maailmassa ja teoilla on oikeasti merkitystä.
 
Vastaus: The Witcher 3: Wild Hunt

Parisen kymmenentä tuntia on nyt arvioltaan Noiturin kanssa mennyt. Harmi, että pelin sisäinen kello bugaa, sillä tällaiset roolipelit on niitä harvoja pelejä, joissa peliin käytetty aika oikeasti kiinnostaa. Tällä hetkellä tutkitaan Skelligen saaristoa.

Onhan tämä upea peli. Järkyttävän kokoinen maailma sisältäen paljon tehtävää ja nähtävää. Pientä stressiä ehkä vähän on pukannut, kun kartta on täynnä kysymysmerkkejä, jotka vaan odottavat tutkimista. Eteneminen on tapahtunut pääasiassa tekemällä pää- ja sivutehtäviä sopivasti sekaisin. Joskus toisaalta pääjuoni on jäänyt pitkäksikin aikaa sinne jonnekin taka-alalle, kun joku mielenkiintoinen sivutehtäväsarja on vienyt kaiken huomion. Parastahan tässä pelissä on se, että tästä puuttuu lähes kokonaan roolipeleille tyyppilliset juoksupojan tehtävät tyyliin: Hae esine A ja vie se paikkaan B. Toista. Jokainen tehtävälinja tuntuu olevan uniikki monine valintoineen.

Peli on myös nätti kuin mikä. Välillä sitä vaan huomasi kuinka vaan oon jäänyt seisoskelemaan johonkin niityn reunalle ja ihailemaan kaunista auringolaskua. Skelligen jylhät vuoristomaisematkin ovat pitäneet PS4:n kuvakaappaustoiminnon jatkuvasti käytössä. Pitäähän sitä tästä seikkailusta saada mahdollismman monta reissukuvaa talteen. :)

Muutamat harmittomat bugit ovat vähäsen häirinneet menoa, mutta mitään peli-ilon syöjää ei ainakaan vielä ole tullut vastaan. Lisäksi pelin fontit ovat harmillisen pieniä, joita tämä likinäköinen joutuu ihan tosissaan tihrustamaan. Tähän kuitenkin luvattiin korjausta jo seuraavassa päivityksessä.

Kaiken kaikkiaan loistava teos, jonka parissa tullaan viettämään vielä monta hienoa hetkeä.
 
Ylös Bottom