kannattaa myydä myös pizzzzzek ja ostaa se huomenna puoleen hintaan takasin. Varmista että ne myy ennenki TOTW SBC loppuu, tai jäät nuoleen näppejäsjoo. Kagawan laitoin myyntiin. Yritän tänään kaikki tai ei mitään taktiikkaa. Laitoin 5600 hinnaksi
Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
kannattaa myydä myös pizzzzzek ja ostaa se huomenna puoleen hintaan takasin. Varmista että ne myy ennenki TOTW SBC loppuu, tai jäät nuoleen näppejäsjoo. Kagawan laitoin myyntiin. Yritän tänään kaikki tai ei mitään taktiikkaa. Laitoin 5600 hinnaksi
kannattaa myydä myös pizzzzzek ja ostaa se huomenna puoleen hintaan takasin. Varmista että ne myy ennenki TOTW SBC loppuu, tai jäät nuoleen näppejäs
Yritetään yhteisöltä apua/neuvoa miten parantaa/muokata joukkuetta paremmaksi. Linkin takana yksi vaihtoehto mistä näkee pohjan mikä nyt käytössä. 200-250k kolikkia käytettävissä, sekä vaihtopenkillä pari mitä löytyy valmiina. Muista liigoista hyvin vähän korkean ratingin pelaajia tiimissä koska laitettu lihoiksi. Voi ehdottaa myös hybridiä mutta ei bundesliigan kanssa koska sieltä puolelta oma tiimi jo olemassa. Vuoretellen pelaan koska fitness.
http://www.futhead.com/18/squads/1789789/
Formatio joko tuo taikka 4-3-2-1. Itsellä ehkä tämä jälkimmäinen formaatio ja tekisi tuon POTM Sanen täydentämään hyökkäystä. Mutta ehdotelkaa ja tehkää pahimpanne. Lisätään vielä että Kante, Eriksen, Kurttu kohtuu pyhiä tuossa että mieluusti jäisivät, ehkä myös IF Sterling.
Teen niin
Myynnissä on. Toivottavasti 6.5k ei ole liikaa tai liian vähän
Kääntäen että tänään ei välttämättä kannata ostaa vielä mitään? vaiko?
Mihin aikaa toi TOTW SBC loppuu?
näyttää olevan vielä 2 päivää voimassa. Nyt kannattaa dumpata kaikki 83 ja 84-ratingit ulos ja ostaa takas sit kun toi on ohi
Tämmönen nousi äsken sbc:stä(treidattava)![]()
Okei. Katsoin mun squadia ja siellä näyttää kaksi tollaista olevan.
IF Kruse ja Färhmann
Laitoin nää myyntiin jotka huomasin löytyvän
Jonas
Reina
Marquinhos
Carvalho
Cazorla
Guyey
Vitolo
Onko noista liikaa vai liian vähän jos yhteensä saisin noista 35200 - verot
On mulla vielä muutamia tollaisia 83 ja 84 mutta osa on sellaisia mitkä haluan pitää joko sen takia että on pelaavassa kokoonpanossa tai sittenkun pelissä on sellaisia pelaajia joita haluan pitää itselläni koska pidän pelaajana heistä. Esimerkkinä Casillas
On kyllä sellainen hyökkäys mulla että on se kumma jos en saa tulosta aikaiseksi. pelaava + vaihtopenkki
Kruse
Gomez
Hazard
Lozano
Werner
Sane
3 viimeistä vaihtopenkillä. Se on hyvä jos pelin lopussa väsyy niin yleensä laitan Krusen tilalle Sanen ja Hazardin tilalle Lozano. Tulee kummasti virtaa taas![]()
Tämmönen nousi äsken sbc:stä(treidattava)![]()
Mä olen tässä valmistautunut noihin tuleviin markkuihin
Myynnistä löytyy
Kamaraa (Columbus)
Darmian (Manu)
Coronaa (Porto)
Inan (Galatasaray)
Aloitetaan cyber mondayn sbc kimara. Tavoite saada perjantain 2,5k turkkilaisesta parempi nosto. Rima ei ainakaan ole kovin korkealla.
Sbc 1... 79 Romeuuuuuuuuu
Aloitetaan cyber mondayn sbc kimara. Tavoite saada perjantain 2,5k turkkilaisesta parempi nosto. Rima ei ainakaan ole kovin korkealla.
Sbc 1... 79 Romeuuuuuuuuu
Kannattaako noi informit (Icardi, Pastore, Ferrari ja 2xDante) myydä nyt vai tämän Black Friday jutun jälkeen?
Maanantai aamun riemua...pakat auki ja ja ja Juvea ja Barcaa auki..mut ne olikin vaan Massenaaro ja Mantsukis...joku sai kuitenkin mustan Hazardin ja onnittelut siitä!!
Cyber monday eka nosto...joku tuntematon Rare...paljonkohan noita on tulossa tänään?
Ok ja hyvä...nuo kuitenkin suht iisi puuhastella...Seuraava puolelta.
Jatkuu huomiselle 16:30 saakka. Siitä tietää millo tulee seuraava kun katsoo minkä aikaa sbc kestää. Nyt oli 2 tunnin setti.