Tämä on mainospaikka (näillä pidetään sivusto pystyssä)
Mä tavallaan ymmärrän näiden arvostelujen kommentit liittyen uuden sisällön puuttumiseen: pelaillessani demoa, sama tuli minullekin mieleen.
En ole ennen näitä pelannut...
Mä tavallaan ymmärrän näiden arvostelujen kommentit liittyen uuden sisällön puuttumiseen: pelaillessani demoa, sama tuli minullekin mieleen.
 Ja muita esimerkkejä löytyy vaikka kuinka paljon.
 Ja muita esimerkkejä löytyy vaikka kuinka paljon. ..
..
 ..
..jotain häikkendaalia tässä julkaisuspäivän siirrossa on, koska mulle soitettiin jo tiistaina, että pelin voi hakea perjantaina. Ja kaveri sanoi, että pelit kyllä on jo myymälöissä, mutta ei saa ennen perjantaita.


 ). Avaruus kohdat hienoja niitä kuita on hauska vetää läpi. Juoni erittäin mielenkiintoinen. Onkos muute se Nefarious ollu jossain toises Ratchetis ku siihen se vähä viittas(ruvennu pelaa r&c vast ps3:lla)? Mut huomen jatketaan ja toivottavasti meno pysyy ennallaan tai muuttuu paremmaks ku saa enemmän aseita
). Avaruus kohdat hienoja niitä kuita on hauska vetää läpi. Juoni erittäin mielenkiintoinen. Onkos muute se Nefarious ollu jossain toises Ratchetis ku siihen se vähä viittas(ruvennu pelaa r&c vast ps3:lla)? Mut huomen jatketaan ja toivottavasti meno pysyy ennallaan tai muuttuu paremmaks ku saa enemmän aseita
viettäny varmaa tunnin siel insomniac moonil.

Ainakaan omalla käynnillä (mistä saa muuten Trophyn) ei spoilannut mitään. (puolenvälin peliä)Tuosta pitiki kysymän, spoilaako insomniacin moon/museo tms jotain pelistä? Esim saako tietää liikaa
tulevista planeetoista, vastustajista, aseista tms..
Kovasti haluisin siellä käydä
Ja Mr. Zurkonille propsit, helevetin kova. "Mr Zurkon does not come in peace".

Toi on tosiaan kummastus, peli kysyy haluatko tekstityksen ja loppujen lopuksi tekstitys on ainoastaan renderöidyissä kohdissa, ei scriptatuissa kohdissa. (mitä on huomattavasti enemmän)Tosiaan, jotain valitettavaakin jo löytyy, nimittäin ikävää kun noissa kesken pelin tapahtuvissa keskusteluissa ei ole tekstejä. Ei sillä etten tajuais englantia, mutta eipä tässä pelissä oikeen hiljaa missään vaiheessa olla niin...

Digital Foundryn tyypit ovat analysoineet A Crack In Timea ja havainneet, että sen todellinen tarkkuus on "vain" 960x704. Sen lisäksi peli käyttää omaa erikoista antialiasointiaan, jonka vuoksi kuva on hieman pehmeä.
Ja tuolla jotain väliä? Mielestäni ei mitään, hyvän näköinen peli se silti on ja pyörii todella sulavasti.

 ):
 ): ). Muuten aivan mahtava peli. Joissakin kohtaa ku pelas ratchetil tuli sellanen 'krooh-pyyh' olo ei sen takia että peli olis tylsä vaan kun jotkut kohdat ovat niin helppoja(pelaan normaalil), mutta onneks tulee väliin vähän hankalampia taisteluita joihin pitää sit keskittyy tarkasti.
). Muuten aivan mahtava peli. Joissakin kohtaa ku pelas ratchetil tuli sellanen 'krooh-pyyh' olo ei sen takia että peli olis tylsä vaan kun jotkut kohdat ovat niin helppoja(pelaan normaalil), mutta onneks tulee väliin vähän hankalampia taisteluita joihin pitää sit keskittyy tarkasti.